Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Karasu Beko Servisi

Karasu'da yaşayanlar için Beko marka beyaz eşyaların düzgün çalışması önemlidir. Beko cihazlarınızda karşılaştığınız herhangi bir sorunda, güvenilir ve hızlı bir çözüm arıyorsanız, Karasu Beko Servisi olarak buradayız.

Neden Karasu Beko Servisi?

  • Deneyimli Uzmanlar: Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, Beko cihazlarının tüm modellerinde uzmanlaşmıştır ve her türlü sorunu hızlıca çözebilirler.
  • Hızlı Hizmet: Karasu genelinde hızlı servis ağımız sayesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözebiliriz. Randevu almak için aramanız yeterlidir.
  • Orjinal Parça Kullanımı: Onarımlarda sadece orijinal Beko yedek parçalarını kullanıyoruz, böylece cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.
  • Garantili Onarım: Sunduğumuz tüm hizmetlerde garantili çözümler sunuyoruz. Yapılan işlemlerden ve kullanılan parçalardan memnun kalmazsanız, size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz

Beko Beyaz Eşya Onarımı: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer tüm Beko beyaz eşyalarınız için tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Acil Onarım Hizmeti: Ani bir arıza durumunda, hızlı bir şekilde size yardımcı olmak için 7/24 acil onarım hizmeti sunuyoruz.

Periyodik Bakım: Beko cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışması için periyodik bakım hizmetleri sunuyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP