Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Beko Fırın Servisi

Mutfaklarımızın vazgeçilmez araç gereçlerinden bir tanesi olan fırınlarımızda zaman zaman problemler yaşanabilir ve bu tarz durumlarda sorunu kendi başınıza onarmaya çalışmaktansa işi bir uzmana, tecrübeli birisine bırakmak daha doğru olacaktır. Arifiye Beko fırın servisi desteğimizle fırınlarda meydana gelebilecek pek çok arızaya hızla çözüm buluyor ve fırınınızı yeniden sorunsuzca kullanabilmenizi mümkün kılıyoruz.

Fırınların elektronik parçalarında ortaya çıkabilecek olası bir terslik, fırının işlevini kaybetmesine sebep olabilir; en yaygın görülen bir diğer terslik ise fırının yeteri kadar ısınmamasıdır ve bu terslik nedeniyle yiyeceklerinizi olması gerektiği gibi pişiremezsiniz. İşinin ehli bir Arifiye Beko fırın servisi, bahsi geçen problemin kaynağının fırının ısıtıcı parçalarında yattığını hızlıca tespit edip gerekli olan değişim/tamir uygulamalarını gerçekleştirir ve size de bozulmuş fırınınızı yeniden gönlünüzce kullanmak kalır.

Bazı fırınlar “turbo pişirme” özelliğiyle gelmektedir ve bahsi geçen özellikten faydalanarak fırının iç kısmında dengeli bir ısı dağılımı gerçekleşiyor ve yemeklerinizi eşit derecede pişirebiliyorsunuz; ancak kullandığımız fırınların turbo özelliğinden faydalanmanızı engelleyen bir arıza görülebilir ve böyle bir durumda öncelikle kullandığımız fırınların fanı gözden geçirilir ve gerekli görülürse onarım ve bakım sağlanır.

Kısacası fırınlarımız, her mutfağın önemli bir elemanı olmakla birlikte bazen arızalanabilmekte ve bu ve benzeri bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken tek şey, bizden Arifiye Beko fırın servisi desteği almak olacaktır; gerekli olan onarım ve bakım uygulamalarının ardından fırınınızı tekrardan kullanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP